fbpx

Albrecht Grzegorz

grzegorz-albrecht

Multiprzedsiębiorca – współtworzył 6 firm, w tym kanał telewizyjny o zasięgu ogólnopolskim. Wprowadzał na rynek produkty pod marką PENTAGRAM i budował dział marketingu w firmie ASUS Polska. Przez ostatnie 8 lat doradzał ponad 200 firmom w Europie, Azji i Ameryce Północnej w tym wiodącym spółkom z branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i IT. W 2014 roku zainspirował ponad 2000 słuchaczy z całego świata. Jest wykładowcą w Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Mentor
Mogę wesprzeć przedsiębiorcę w takich obszarach jak: strategia biznesu, model biznesowy, budowanie partnerstw, strategia marketingu i sprzedaży, przedsiębiorcze podejście do biznesu.
Jestem mentorem, bo pozwala mi to podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobą, która tego potrzebuje. Równocześnie poznając nowych ludzi i nowe biznesy sam się uczę i inspiruję.

Prywatnie
Kolekcjonuję doświadczenia – jestem byłym artystą hiphopowym i graffiti, odwiedziłem ponad 50 krajów na 5 kontynentach, ukończyłem maratony biegowe i rowerowe, jestem instruktorem nurkowania. Inwestuję w startujące przedsięwzięcia biznesowe.

Leave a Comment