fbpx

Jarosz Rafał

rafal-jarosz

Od 2001 roku jestem zaangażowany w doskonalenie współpracy firm z ich Klientami. Projektuję i wdrażam zmiany operacyjne, kompetencyjne i technologiczne, które w mierzalny sposób wspierają wyniki sprzedażowe poprzez doskonalenie obszaru wsparcia sprzedaży, obsługi i utrzymania Klientów.

Swoje doświadczenia zbierałem podczas ponad 60 projektów dla 40 globalnych i lokalnych organizacji w branży ubezpieczeniowej, finansowej, telekomunikacyjnej oraz nowych technologii (w tym startupy). Jako menadżer, doradca i trener pracowałem z zespołami od 10 do 1300 osób. Mam za sobą ponad 30 wystąpień na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Miałem przyjemność otrzymać 3 wyróżnienia branżowe od globalnych organizacji oraz 3 w Polsce. Jako sędzia wspierałem 2 globalne i jeden lokalny konkurs związany z obsługą Klienta i sprzedażą. Od 4 lat jestem uwikłany również w działania na 3 kontynentach w ekosystemie globalnych startupów.

Jako Mentor

Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami w obszarze : weryfikacji usług i modeli biznesowych, projektowania rozwiązań i organizacji zorientowanych na Klienta, modelowaniu cyklu życia oraz działań wspierających poprawę sprzedaży, jakości obsługi i utrzymania Klientów – we wszystkich kanałach komunikacji.
Chętnie porozmawiam o zbieraniu informacji zwrotnej od Klientów i zaprojektować organizację, która potrafi ją skutecznie wykorzystać do samodoskonalenia.
Moją mocną stroną jest również wdrażanie struktury celów i wskaźników biznesowych, analityka zarządcza i operacyjna oraz modele decyzyjne.
Siłą rzeczy realizowane projekty pozwoliły mi również na zebranie doświadczeń i umiejętności z zakresu rozwoju kompetencji menadżerskich, zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów i prowadzenia złożonych procesów decyzyjnych.

We wspólnej pracy ważna jest przede wszystkim szczerość, szacunek oraz transparentność działań i intencji (jeżeli dodatkowo okraszone odrobiną inteligentnego humoru – jest idealnie).

Prywatnie

Mój dzień napędza muzyka (od Bruce’a Hornsby’ego do Sepultury) jak również ambicja aktywnego w niej uczestniczenia (od 18 lat próbuję grać na basie). W miarę możliwości staram się pochłaniać wszelkie nośniki humoru nurzającego się w oparach absurdu i groteski. Jestem aktywnym badaczem ironii oraz zapalonym poszukiwaczem Ostatecznego Suchara. Uwielbiam wycieczki rowerowe oraz podziwiane architektury miast europejskich.