fbpx

Ozdowy Konrad

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej, eventowej i
e-commerce. Posiadający kwalifikacje w zakresie pozyskiwania finansowania,
zarządzania zespołem, planowania i organizacji dużych wydarzeń, a także w
obszarze sprzedaży detalicznej i internetowej. Przez ponad 10 lat był aktywnie
zaangażowany w rozwój biznesu. Wysokie kompetencje kreatywne (w tym
znajomość pakietu Adobe Creative Suite, UX, analityczne, negocjacyjne i
organizacyjne. Obecnie w PwC koordynuje programy współpracy ze startupami, a swoje doświadczenie w prowadzeniu biznesu i znajomość rynku inwestycyjnego wykorzystuje wspierając młodych przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu.

Jako Mentor
Mogę wesprzeć przedsiębiorcę w takich obszarach jak: pozyskiwanie finansowania, zarządzania zespołem, planowaniu i organizacji dużych wydarzeń, a także w sprzedaży detalicznej i internetowej.

Jestem doświadczonym mentorem i trenerem w ramach licznych inicjatyw związanych z ekosystemem innowacji, takich jak PwC Startup Collider, panel „Best practices in Central Europe – Building up a #startup ecosystem” podczas EuroAsian Startup Awards w Tbilisi, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Startup Weekend, Warszawski Inkubator Przedsiębiorczości, Centrum Przedsiębiorczości Smolna.
Wielokrotnie zapraszany był do prowadzenia prelekcji i warsztatów na polskich uczelniach tj. Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Gdański, Akademia Leona Koźmińskiego, Uczelnia Łazarskiego, Uniwersytet Poznański na tematy związane z rozwojem biznesu oraz prowadzeniem ecommerce.

Prywatnie
Zainteresowany kulturą lifestylową. Zafascynowany internetem i rozwojem mobilnych technologii.